Дім, де народився Адольф Гітлер, виставлений на продаж

Влада міста Браунау-на-Інні, де знаходиться "родове гніздо" Гітлера, занепокоєна, що будівля може перейти до рук екстреміста.

Будинок в Австрії, у якому 120 років тому народився Адольф Гітлер, виставлений на продаж.

Нинішній власник будівлі запросив за будинок в місті Браунау-на-Інні суму в 3,3 мільйона доларів.

Інтерес до будинку вже виявили численні потенційні покупці. Будинок - це триповерхова будівля, в якому сімейство Шікльгрубер-Гітлер проживало до 1892 року.

У 1938 році партайгеноссе Мартін Борман оголосив будинок національним надбанням і створив у ньому музей нацистського мистецтва. У 1952 році будинок був повернутий колишнім власникам, сімейству Поммері, які володіють їм до цих пір.

Тим часом місцева влада намагається не допустити продажу будинку приватній особі із-за побоювань, що він може потрапити в руки людей, які готові використовувати його в цілях пропаганди правих екстремістських ідей. Але у мерії міста немає грошей, щоб викупити будівлю.

Зараз мерія Браунау-на-Інні домагається виділення з бюджету Австрії спеціальних асигнувань на придбання даного будови. Не виключено, що після цього будинок буде знесено.

Нагадаємо, у квітні он-лайн аукціон eBay виставив на продаж два рентгенівські знімки, на який, ймовірно, зображена голова нацистського фюрера Адольфа Гітлера.

Читайте також:

Рентгенівські знімки голови Гітлера виставили на Інтернет-аукціон

Пейзажі та натюрморти Гітлера продадуть з аукціону

Автопортрет Гітлера без очей, носа і вух продадуть з аукціону

Агентові ФБР намагалися продати золоту закладку Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: