Діра в бюджеті України

Бюджетні проблеми можуть бути пов'язані із недовиконанням травневого плану податкових надходжень до Держбюджету.


На 29 травня Державна податкова адміністрація недовиконала травневий план податкових надходжень на 29,3% (на 2 млрд. 799,7 млн. грн.), план січня-травня - на 7,3% (на 778,8 млн. грн.). 

За даними Держказначейства, на 29 травня ДПАУ мобілізувала до загального фонду Державного бюджету 22 млрд. 709,9 млн. грн. при плані 24 млрд. 505,4 млн. грн. Сума, направлена до Держбюджету податковими органами в травні (на 29 травня), склала 5 млрд. 332,7 млн. грн. при плані 7 млрд. 543,6 млн. грн.

Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак сьогодні в інтерв`ю газеті "Экономические известия" повідомив, що ДПАУ звернулася до Міністерства фінансів "з проханням скоротити план надходжень у травні майже на мільярд" (поки що невідомо, чи погодився Мінфін з таким коригуванням плану податкових надходжень).

На початку травня голова ДПАУ Анатолій Брезвін повідомляв, що Податкова адміністрація подала до Мінфіну пропозиції щодо зміни планових показників збору податкових платежів у розрізі окремих місяців, а також планових надходжень платежів по окремих регіонах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: