"Діра" в Пенсійному фонді сягнула 4,5 млрд гривень

Янукович вважає, що зростання суми недоїмки до Пенсійного фонду свідчить про недостатню роботу Комісії із погашення заборгованості із заробітної плати

Сума недоїмки до Пенсійного фонду становить понад 4,5 млрд гривень. Про це заявив у середу, 23 червня в ході розширеного засідання уряду президент України Віктор Янукович.

"Хотів би звернути увагу уряду на незадовільний стан із наповнення Пенсійного фонду, оскільки зростає сума недоїмки до нього, і на сьогодні ця сума складає близько 4,5 млрд грн, якщо не більше", - наголосив Янукович.

На його думку, зростання суми недоїмки до Пенсійного фонду свідчить про недостатню роботу Комісії із погашення заборгованості із заробітної плати. Президент запропонував уряду запровадити щомісячні звіти про роботу цієї комісії, а також залучати правоохоронні органи до роботи комісії.

Як повідомлялося, Ффахівці ринку праці попереджають - пенсійна реформа, яка планується з подовженням віку до шістдесяти п'яти років може збільшити армію безробітних.

Роботодавці вже нині відмовляють у працевлаштуванні людям передпенсійного віку і віддають перевагу молодим фахівцям. Співробітникам за 50 - знижують зарплатню.

Читайте також:

Пенсійна реформа збільшить армію безробітних українців

Уряд зрівняє пенсійний вік чоловіків і жінок

Уряд затвердив порядок перерахунку пенсій і соцдопомогу інвалідам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: