Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Директор ФК "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік: Якщо PayPal не розвиватиме український ринок міжнародних грошових переказів, це зроблять конкуренти

Однією з найбільш обговорюваних в медіа тем понеділка був п'ятничний ефір на "5 каналі".

У ньому перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов сказав, що "PayPal не хоче заходити в Україну", чим викликав як згоду деяких аналітиків, так і обурення тих, хто переконаний, що єдиною перешкодою на шляху до повноцінної роботи PayPal в нашій країні є законодавча база. Альтернативну думку щодо дискусії висловила глава фінансової компанії "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік.

"Статус "непріоритетний регіон" характерний для бізнес-стратегії всіх міжнародних компаній. Вони будують довгограючі плани розвитку і вкладають ресурси в першу чергу у ті напрямки, які вважають найбільш вигідними. Аналітики оцінюють ризики, вивчають ринок по кожному перспективному регіону - найчастіше залучаючи міжнародні аналітичні служби з офісами в країнах, ринок яких підлягає вивченню, - пояснює Дегрік Аьона. - Якщо вони не бачать перспективу, то ці цифри об'єктивні - саме для цієї конкретної компанії в даний період часу. У близькій перспективі це може змінитися, особливо з огляду на активні дії НБУ щодо розвитку фінансового ринку України", - закінчила свою думку Альона Дегрік.

В Україну заходять інноваційні платіжні сервіси, що вкотре підтверджує думку про внутрішнє рішення PayPal, а не про радикальні законодавчі перешкоди.

"В Україні зайшов Google Pay, а потім в найкоротші терміни - і Apple Pay. Останні залишилися задоволені, адже кількість токенізованих транзакцій багаторазово перевищила очікування компанії з Купертіно. Про це в п'ятницю говорили під час Mastercard Day. До речі, активно розвивається Masterpass, що став в один рівень з названими вище гаманцями. Вони почали працювати тут, тому що побачили перспективи", - розповідає директор ФК "Леогеймінг Пей" Альона Дегрік.

Також спікер додає, що PayPal не є унікальною платіжною системою. Незважаючи на статус лідера, у компанії є ряд конкурентів, які вже працюють в Україні і нарощують свою присутність тут.

"В Україні успішно працює Payoneer - друга за значимістю платіжна система після PayPal, давно знайома всім, хто шукав зручну альтернативу для бізнесу чи фрілансу. Також з одним з найбільших українських банків працює Skrill. І одного погляду на постійно зростаючі обороти міжнародних грошових переказів до України досить, щоб зрозуміти, як важливо надавати якісний сервіс для цієї галузі. І якщо PayPal не розвиватиме ринок, це зроблять їх конкуренти"- резюмувала Дегрік Альона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції