Директор ММК Ілліча заявив про рейдерську атаку на підприємство

Донецький господарський суд заборонив збори акціонерів металургійного гіганта через скандал навколо нібито примусового продажу 14тис. акцій.

Голова правління Маріупольського меткомбінату (ММК) ім. Ілліча, однієї з найбільших в Україні сталеливарних компаній, Володимир Бойко заявив про рейдерську атаку на завод.

Приводом для цього став забезпечувальний захід Госпсуду Донецької області, що заборонив проведення найближчих зборів акціонерів меткомбінату.

18 березня Госпсуд Донецької області як забезпечувальний захід заборонив реєстраторові ММК ім. Ілліча – "Українській реєстраційній компанії" – видавати реєстр акціонерів. Позивачами були декілька колишніх акціонерів ММК ім. Ілліча, які звинувачують представників підприємства в тому, що в 1997-2004 роках вони чинили тиск і в результаті змусили продати близько 14 тис. акцій меткомбінату (0,004%). Позивачі просять суд визнати договори купівлі-продажу акцій недійсними і відшкодувати їм моральну шкоду.

Своєю ухвалою госпсуд заблокував проведення призначених на 31 березня зборів акціонерів ММК ім. Ілліча. В результаті голова правління меткомбінату Володимир Бойко був змушений заявити про перенесення їх на пізніший термін.

"Цією ухвалою суд, навіть не приступивши до розгляду справи по суті, порушив ст. 67 Господарського процесуального кодексу", - заявив прес-секретар ММК ім. Ілліча Сергій Магера. Тому, за його словами, рішення вже оскаржено. "Все, що відбувається, – добре спланована рейдерська атака на ММК ім. Ілліча", - вважає Бойко.

Магера нагадує, що від ММК ім. Ілліча в судовому порядку також вимагають оплати "фальшивих" векселів на загальну суму 75,5 млн грн. Тримачем паперів є компанія "Бізнес-інвест".

Читайте також:

ММК ім. Ілліча погрожує припинити закупівлю сировини у Ахметова

На ММК ім. Ілліча вдвічі зменшили зарплати

В Україні знешкодили банду російських рейдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: