Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Директор "Нафтогазу" заявив про новий позов проти "Газпрому"

Вітренко визнав, що переговори щодо транзиту газу не принесли результату.

Виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив про підготовку нового позову до російського "Газпрому".

Так він прокоментував переговори щодо транзиту російського газу між Україною, Росією та Євросоюзом.

Вітренко заявив, що "прекрасно розуміє" віцепрезидента Європейської комісії Мароша Шевчовича, який після зустрічі у Брюсселі сказав, що він розчарований її результатами.

"Домовленостей немає. Але я час не марнував, оскільки працював над позовними вимогами до Газпрому у новому арбітражному процесі…", – написав директор "Нафтогазу" у Facebook.

Раніше Юрій Вітренко повідомляв, що 1 листопада "Нафтогаз" надішле "Газпрому" позовні вимоги на суму понад 11 мільярдів доларів, що може стати компенсацією за припинення транзиту.

Нагадаємо, 28 жовтня у Брюсселі завершився черговий раунд переговорів між Україною, Росією та ЄС про транзит газу. Віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчовіч заявив, що розчарований результатами тристоронніх переговорів.

На початку травня Росія почала переговори з Україною щодо подовження транзиту газу. На думку очільника "Нафтогазу" Андрія Коболєва, "Газпром" не встигне побудувати і запустити обхідні газопроводи до кінця дії контракту, водночас, на відміну від 2009 року, Росія не може перекрити Україні газ. 

Детальніше про перспективи збереження транзиту газа Україною читайте в інтерв'ю Коболєва за посиланням.

Відео На газових перемовинах у Брюсселі про співпрацю Україна й РФ не домовились

Росія нібито погодилась укласти нову угоду з Україною про транзит газу за європейськими правилами. Щоправда, лише тоді, коли ці самі нові правила почнуть діяти на ринку, а це - не раніше 2020 року. До цього запропонували продовжити діючий контракт на кілька місяців.    

На газових перемовинах у Брюсселі про співпрацю Україна й РФ не домовились

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції