Дірка в бюджеті Києва перевищила 6,5 мільярда

Столична опозиція заявила, що київський бюджет виконано лише наполовину від запланованих фантастичних цифр.

За 10 місяців поточного року бюджет Києва був недовиконаний на 6,5 мільярда гривень. Про це повідомив один із лідерів опозиційного Блоку Віталія Кличка, депутат Київради Дмитро Андрієвський.

За інформацією Андрієвського, недовиконання бюджету за доходами склало 6 мільярдів 597 мільйонів гривень. У тому числі, це 4 мільярди 547 мільйонів загального і 2 мільярди 50 мільйонів спеціального фондів.

"Рівень виконання столичного бюджету за видатками становить 56,3 %, а за доходами досяг 50%. І це більше, ніж критична ситуація", - зазначив депутат.

Він також наголосив, що рівень невиконання видаткової частини бюджету становить 5 мільярдів 532 мільйони гривень. На переконання політика, такий рівень недовиконання київського бюджету може призвести до критичних наслідків, зокрема до кризи виплат заробітних плат бюджетникам.

"А це, в свою чергу, може призвести до абсурдних рішень, як то скорочення кількості працівників галузі освіти чи охорони здоров’я", - зауважив Андрієвський.

Він також повідомив, що в Києві галузь охорони здоров’я недофінансована більше, ніж на 233 мільйони, а соціальний захист та соціальне забезпечення - на 676,5 мільйона.

Нагадаємо, у жовтні Дмитро Андрієвський заявляв, що борги Києва катастрофічно зросли та сягнули 6 мільярдів гривень.

Причиною цього, на переконання депутата, стали "фантастичні бюджетні прожекти та обіцянки" Черновецького".

Читайте також:

Черновецький звільнить кожного восьмого чиновника

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Борги Києва сягнули 6 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: