Діти українських чиновників змолоду потрапляють в затишні державні крісла та відкривають свій бізнес

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Діти українських чиновників змолоду потрапляють в затишні державні крісла та відкривають свій бізнес

Замовити слівце за своїх дітей не забуває ні один депутат чи міністр. / ТСН.ua

Програма "Гроші" дізналася, які посади обіймають діти-мажори.

Діти українських чиновників майже завжди потрапляють в затишні державні крісла, теплі офіси або ж миттєво відкривають власний бізнес, йдеться в сюжеті програми "Гроші".

"Я поєдную роботу і навчання", - говорить донька міністра оборони Павла Лебедєва Юлія. В свої 20 років вона має власний глянцевий журнал.

Юна медіамагнатка зізнається, що не обійшлося без татової допомоги, але не як міністра, а суто бізнесмена.

"На перших етапах були витрати, але якщо ви натякаєте на тата, то на той момент тато ще не був міністром оборони - він займався своїм бізнесом", - розповіла Юлія.

Вона не приховує, що власний журнал – це тільки початок. У власному бізнесі Юлія лише набирається досвіду для майбутньої стрімкої кар'єри, може, навіть на державній службі.

Українські чиновники влаштовують своїх дітей-мажорів на держслужбу

Українські чиновники влаштовують своїх дітей-мажорів на держслужбу

"Я розумію, що люди не одразу стають на високі посади, тому я готова починати з чогось, потім вже працювати тільки на себе", - розповіла вона.

А от хто в 24 роки смакує всіма принадами високої державної посади, так це заступниця голови Національного депозитарію. Їй довірили роботу з цінними паперами.

Дівчина кулею злетіла кар'єрними сходинками - за рік із співробітниці прес-служби виросла до заступника голови, потім стало відомо, що це донька міністра економіки Ігоря Прасолова - Христина. Однак, талановитого державного управлінця знайти дуже важко, навіть в інтернеті жодного фото.

Журналісти програми "Гроші" під виглядом кур'єрської служби завітали з букетом на роботу до доньки міністра, щоб привітати з новою посадою та взяти інтерв'ю. Однак, секретар повідомив, що "найсекретнішого державного чиновника" немає на місці.

"На жаль, я не знаю, вона може бути через годину, через дві. Я вам точно не скажу, вона взагалі може сьогодні і не бути", - говорить секретар.

Замовити слівце за свого сина чи доньку не забуває ні один депутат чи міністр, каже політолог Володимир Бондаренко. "Син голови Верховної Ради Олександр Рибак є керівником інспекції державної з будівництва. Сини героїв України Валентина Ландика і Дейча є депутатами Донецької обласної ради, крупні бізнесмени. Син міністра аграрної політики Присяжнюка Роман є депутатом Житомирської облради, син Порошенка Олексій є депутатом Вінницької облради", - розповів політолог.

І це далеко не весь список тих чиновників, хто вже подбав про майбутнє своїх дітей.

Українські суди теж стали добрим місцем для своїх. Наприклад, юна донька заступника генерального прокурора Євгена Блажівського Оксана вже стала суддею.

Журналісти намагалися застати юридичного вундеркінда на роботі в понеділок о десятій ранку, коли всі чиновники працюють, однак їм це не вдалося.

Зокрема на питання, чи є Оксана Блажівська на місці, кореспондентам заявили: "Ні, тільки письмово".

Застати суддю вдалося лише з третьої спроби – в залі засідань. Проте відповідати на запитання журналістів, Блажівська не захотіла.

Слід зазначити, що сестра Оксани - Наталія Блажівська, теж з молодого віку виявила хист до суддівства. Вона вже працює в розкішному окружному адміністративному суді.

А от найгучнішим скандалом із вундеркіндами на високих посадах нещодавно стала історія з Черкас - 23-річна Ольга Сисоєва за свій юний вік встигла кілька тижнів посидіти в кріслі директора філармонії.

Місцеві не повірили у вроджену геніальність нового керівника і підняли скандал, тому дівчині дали іншу посаду. Тепер вона керуватиме управлінням у міськвиконкомі.

"Два відділи молоді та спорту були об'єднані у спільне управління у липні. Інформація щодо того, створювалося це для Сисоєвої чи під Сисоєву – немає", - повідомила директор департаменту освіти Черкаської міськради Марина Баклаєва.

Син депутата і почесного президента УкраАвто Таріела Васадзе за дивним збігом також працює в УкрАвто. У свої 34 роки Вахтанг Васадзе вже віце-президент автогіганта.

А син співачки і депутата Таїсії Повалій, Денис, може собі дозволити їздити на БМВ і особливо не думати про гроші.

"Я – музикант", - зазначає хлопець.

Він має власну квартиру в центрі міста, там же і влаштував своє робоче місце. Він розуміє, якби не мамине прізвище, міг би працювати і вантажником.

"Прізвище - це звичайно ж додатковий бонус, який дозволяє мені розв'язувати руки. У даному контексті, не орієнтуватись в маси і не думати про швидкий прибуток", - заявив Денис.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "найбідніші" депутати в Раді живуть на стипендію дітей та їздять у громадському транспорті.

Наступна публікація