Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для обміну валюти в Україні більше не потрібен паспорт

НБУ скасував старе рішення.

Національний банк України скасував старе рішення щодо необхідності пред'являти та копіювати паспорт при обміні валют. Тепер банки не можуть вимагати посвідчення особи при цих операціях.

"Пом'якшені умови проведення операцій на готівковому сегменті валютного ринку. Зокрема, спрощено процедуру купівлі банком у фізосіб готівкової інвалюти, яка тепер дозволяє здійснювати такі операції без пред'явлення документа, що посвідчує особу, і без його копіювання", - сказано в повідомленні, передає ЛІГА.

Також банки отримають право здійснювати валютні операції з поставкою валют не тільки на умовах "тод", "том", "спот", а й на умовах "своп" і "форвард". Також Нацбанк скасував заборону на купівлю інвалюти для здійснення резидентами інвестицій за кордон і для покриття частини страхових резервів страховиками.

Крім того, НБУ скоротив терміни проведення операцій з купівлі банками інвалюти за дорученням юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, іноземних представництв.

Нагадаємо, що Нацбанк заборонив продавати в одні руки валюти більше, ніж на 15 тисяч гривень. Тимчасове обмеження діятиме протягом місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції