Для порятунку фінансової системи США потрібно понад 1 трлн. дол.

Урядовий фонд у розмірі 700 млрд. дол. навряд чи буде достатнім для порятунку фінансової системи США, оскільки їй потрібно більше 1 трлн. дол., щоб вийти з кризи.

Так вважають двоє ведучих фахівців з операцій Волл-Стріт, передає Reuters. Фінансові інститути все ще зазнають збитків і зіткнуться з ними на початку 2009 року, оскільки стан економіки і кредитна якість погіршуються, сказав Гері Парр, заступник голови інвестиційного банку Lazard Ltd.

Парр разом з Роджіном Коеном, головою юридичної компанії Sullivan & Cromwell, виступили на конференції в Нью-Йорку, присвяченій прогнозу злиття і поглинань в 2009 рік. За словами Парра, фінансова система виснажила запаси і не зможе надалі боротися із збитками.

"Урядових 700 млрд. дол. недостатньо. Буде потрібно більше трильйона, - сказав він. - Доведеться звідки-небудь його узяти. І в останні три місяці у всьому світі основним джерелом капіталу для фінансового сектора є уряд".

Коен додав, що приватний акціонерний капітал міг би стати ще одним джерелом коштів для сектора, хоча і порівняно невеликим, але компанії не хочуть надавати гроші. 

ФРС США недавно пом'якшила вимоги для банків, але глави приватних компаній заявили, що цього було недостатньо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: