Для того, щоб виплачувати українську іпотеку, потрібно торгувати наркотиками чи зброєю - Гончарук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз неможливо виплачувати іпотеку через високі відсотки.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що молода українська родина не може дозволити собі купити квартиру в кредит через високі відсотки і це потрібно виправити. Про це він розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Молода родина приїхала в місто... пішли на роботу, якийсь дохід отримують, вони сьогодні ніколи не зможуть собі дозволити купити в кредит квартиру, тому що відсотки дуже високі… Якщо зараз говорити про ринок іпотеки, то він недоступний, тому що дуже високий. Ну, тобто я не знаю... наркотиками треба, мабуть, чи зброєю торгувати для того, щоб виплачувати таку іпотеку. Сьогодні – це кабала… це неможливо", - заявив Гончарук.

За його словами, завдання уряду - щоб банки кредитували максимум під 10%.

"Іпотека 10% цього року - це одна з наших головних задач, якщо ми говоримо про дешевий ресурс. Якщо банки будуть дешево кредитувати економіку, це дасть їй ресурс вкладати гроші в реальний сектор", - додав голова уряду.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що до вересня 2020 ставки з іпотечних кредитів мають знизитися до 10%.

Відео Доступна іпотека: коли українці зможуть отримувати позику на житло під адекватні відсотки

Уряд працює над тим, щоб іпотека стала дешевшою. Про це заявив президент України Володимир Зеленський. Є надія, що до вересня цього року ставки за іпотечними кредитами в Україні мають скоротитися до 10% річних. До прикладу, зараз їхня середня цифра – 15-20 відсотків, через що ринок іпотеки дуже слабкий. Чи справді молода сім'я зможе прийти в банк і на нормальних умовах отримати позику під адекватні відсотки - дивіться в сюжеті. Більше - у розділі Економіка.

Доступна іпотека: коли українці зможуть отримувати позику на житло під адекватні відсотки

Залиште свій коментар

Вибір редакції