Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дніпроазот" відвантажив перший хлор після відновлення роботи підприємства

Однак працівники кажуть, що задіяно лише 10% потужностей заводу.

Єдиний український завод, що виготовляє хлор для знезараження води, знову запрацював після зупинки, але всього на 10% від своєї потужності. Його працівники провели пікет під Антимонопольним комітетом і просили чиновників допомогти, аби критична ситуація не повторилася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перші цистерни з рідким хлором для знезараження води вже прибули до Харкова. "Дніпроазот" відновив виробництво критично важливої для комунального господарства речовини, але інші потужності підприємства залишаються незадіяними – виробництво мінеральних добрив та іншої продукції базової хімії наразі нерентабельне. Усе через ціну на газ, котрий потрібен для отримання пари, необхідної за технологією. Крім того, зупинене виготовлення аміаку.

ВідеоЄдиний в Україні завод з виготовлення хлору запрацював лише на 10%

Сьогодні "ДніпроАзот" запрацював, але лише на 10% від своєї потужності. Сьогодні його працівники пікетували антимонопольний комітет і просили у чиновників допомогу, бо, якщо держава не втрутиться, ситуація може повторитись дуже скоро.

Єдиний в Україні завод з виготовлення хлору запрацював лише на 10%

Робітники "Дніпроазота"  пікетували Антимонопольний комітет України. Головна їх вимога – встановити справедливу ціну на газ, бо нинішня, на думку людей, зависока і вбиває хімічну галузь в Україні. Активісти, що доєдналися до протестів, вважають, що у завищених цінах на газ винні корумповані чиновники. "Собівартість сьогодні українського газу – це 1700 гривень. На сьогодні населенню, це також нам із вами, газ підняли фактично до 6500 гривень", - заявив голова Соцпартії Ілля Кива.

За годину до мітингувальників вийшов представник АМКУ і запросив представників до приміщення. Заступник голови комітету Андрій Вовк пообіцяв розглянути резолюцію мітингу. "Ми працюємо в межах закону і наданих нам повноважень. Як прописано в законі, так воно і буде. Незалежно від того, хто до мене прийшов", - пояснив він.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції