До 30 травня в Україні розроблять єдиний тариф ЖКГ

Андрій Клюєв доручив до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України.

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв доручив керівникам ряду міністерств і відомств до 30 травня розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України.

Про це він заявив в п'ятницю на нараді в Кабінеті Міністрів на якій обговорювався хід виконання доручень президента Віктора Януковича і прем'єр-міністра Миколи Азарова по наведенню порядку в житлово-комунальному господарстві.

За словами Андрія Клюєва, в основу цього алгоритму повинні бути покладені принципи прозорості та відкритості. Він особливо підкреслив, що на місцях відсутній єдиний підхід до формування тарифів, а відмінності в їх величині по регіонам "просто неможливо зрозуміти".

Він підкреслив, що, наприклад, за гарячу воду в Миколаєві платять 9,05 грн. за кубічний метр, а в Івано-Франківську - 20,43 грн.

За словами Клюєва, останнім часом тарифна політика в сфері ЖКГ перетворилася з суто економічної в соціальну і навіть на політичну проблему, оскільки на ній активно спекулюють опоненти уряду, розігріваючи суспільство.

"Реформа ЖКГ триває в Україні вже десять років, однак результатів ніяких. Процвітає корупція і хабарництво. За останні п'ять місяців порушено 850 кримінальних справ щодо зловживань у житлово-комунальній сфері" - сказав Андрій Клюєв.

Як повідомлялося раніше, Міністерство будівництва і житлово-комунального господарства (ЖКГ) планує позичити у Світовому банку 700 мільйонів доларів на реформу сфери ЖКГ.

Читайте також:

Янукович доручив розібратися, чому населення не платить за комуналку

Населення заборгувало ЖЕКам 13 мільярдів гривень

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Уряд виділив 5,6 млрд гривень на реформи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: