До 40 тисяч гривень. У яких галузях українці отримують найнижчі та найвищі зарплати. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Середня номінальна зарплата становить понад 9 тисяч гривень.

В Україні середній рівень номінальної зарплати становить 9042 грн. Традиційно найвищу платню отримують в авіаційній галузі - від середньої вона вища вчетверо і становить 40 тис.336 грн.

Такі дані за підсумками вересня наводить Державна служба статистики.

У решті галузей середні зарплати менші за 16 тис. грн, а в більшості - немає і 10 тис. грн.

У фінансовій та страховій діяльності середні зарплати становлять 15956 грн, інформація та телекомунікації - 14307 грн, державне управління й оборона, обов'язкове соціальне страхування - 12993 грн, професійна, наукова та технічна діяльність - 12593 грн.

Найнижчі зарплати отримують поштарі та кур'єри - 4934 грн. Медикам у середньому платять 5774 грн, учителям та викладачам - 7176 грн. Платня у сільському, лісовому та рибному господарствах зросла до 8194 грн.

Тим часом в Україні борги із виплати зарплати зросли до майже 3 млрд грн.

середня зарплата
ТСН.ua

ВідеоШвидкий заробіток. Де українцям знайти додатковий дохід, аби не влізти у кредити

Економісти пояснюють: без стрибків тарифів не обійтися. Ці непопулярні кроки потрібні, щоб не дати корупціонерам заробляти на газі. І створити нарешті ринок. Бо більша конкуренція знизить ціни. Ті, кому вже зовсім не по кишені оплата комуналки, отримають субсидії. А найважче буде середньому класу, тобто тим, хто і зараз платить по повній. ТСН. Тиждень дізнався, як чесно і швидко знайти додатковий дохід, і не влізти у кредити. 

Швидкий заробіток. Де українцям знайти додатковий дохід, аби не влізти у кредити

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції