До АРМА передали 247 мільйонів гривень Януковича. Вони були на рахунках у банку Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гроші поклали на депозит.

На рахунки Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) було передано арештовані активи на загальну суму 247 млн 379 тис. 311 грн. Це – так звані гроші колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Кошти перерахували відповідно до ухвали Печерського районного суду м. Києва від 16 січня 2020 року.

"Арештовані грошові кошти у розмірі 247 мільйонів 379 тисяч 311 гривень розміщено на депозитному рахунку АРМА у ПАТ "Державний ощадний банк України". У разі ухвалення судового рішення про конфіскацію вказаних активів, накопичені з відповідної суми проценти будуть перераховані до державного бюджету. Таким чином, депозитний портфель АРМА збільшився у понад 1,5 раза, і тепер складає понад 620 мільйонів у гривневому еквіваленті", - зазначили в агентстві.

Нагадаємо, ці 247 млн грн, які належали "Всеукраїнському банку розвитку" "сім'ї" Януковича, були розміщені на рахунках "Міжнародного інвестиційного банку", який належить експрезиденту Петру Порошенку.

У листопаді 2018 року журналісти програми "Схеми" "Радіо Свобода" повідомили, що в банку сина експрезидента Віктора Януковича Олександра Януковича на депозитах підставних осіб було майже 2 млрд грн. Ці гроші ніби були виведені через банк Порошенка. У журналістському розслідуванні зазначалося, "якщо врахувати, що комісія за видачу готівки складає 1%, то лише на комісії МІБ міг заробити до 20 млн грн".

У лютому 2018 року суд зняв арешт з рахунків компаній, пов’язаних з сином екс-президента: на них зберігались майже 550 млн грн та понад 27 млн доларів США, пише "Економічна правда". Ці кошти були арештовані у справі про заволодіння державними коштами через регіональні відділення "Укрзалізниці".

Відео Із президента-утікача Януковича суд ЄС зняв частину персональних санкцій

І їхній термін автоматично сплив ще в березні 2019 року. Інші санкції чинні до березня 2020. Потім їх можуть або продовжити, або ні. Так само і далі діють обмежувальні заходи щодо 11 соратників Януковича. Їх підозрюють у привласненні та розтраті бюджетних коштів і порушенні прав людини.     

Із президента-утікача Януковича суд ЄС зняв частину персональних санкцій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції