До кінця року комунальні тарифи в Києві піднімуть тричі

Київська влада таким чином сподівається привести тарифи з постачання гарячої води і централізованого опалення "до економічно обгрунтованого рівня".

Київська міськадміністрація має намір продовжити підвищення тарифів на послуги водопостачання та центрального опалення, таким чином приводячи їх до економічно-обґрунтованого рівня. Такі підвищення, окрім 1 липня, відбудуться у вересні і листопаді.

У відповідному розпорядженні КМДА йдеться про доручення міському управлінню з питань цінової політики за результатами отриманих підприємствами висновків Держінспекції з контролю за цінами, підготувати проект розпорядження щодо поетапного підвищення тарифів з 1 вересня та 1 листопада 2010 року.

Як відомо, Київська адміністрація підвищила тарифи на комунальні послуги гарячого водопостачання і централізованого опалення для населення Києва з 1 липня на 34% і 41% відповідно.

Згідно з документом, з 1 липня тариф на гарячу воду для населення за наявності лічильника складає 11,75 грн за 1 куб. м, при його відсутності в квартирах з ваннами, обладнаними душем, - 41,14 грн за людину в місяць; у квартирах з умивальниками, мийками  душем - 27,61 грн за людину в місяць; у квартирах з сидячими ваннами, обладнаними душем, - 32,89 грн за людину на місяць.

Крім того, тариф на централізоване опалення за наявності лічильника з 1 червня складає 184,41 грн за 1 Гкал, при його відсутності - 2,26 грн за 1 кв. м опалювальній площі.

Раніше міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич заявив, що уряд заборонив місцевим радам підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

Читайте також:

В Україні заборонено підвищувати комунальні тарифи

В Києві підвищили тарифи на гарячу воду і опалення

Центр Києва через борги залишився без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: