До кінця року проїзд у київському метро подорожчає до 2 грн

До кінця року проїзд у столичному метро подорожчає до 2 грн. Так буде краще і для пасажирів, запевнили в "Київському метрополітені". Ціна проїзних залишиться незмінною.

КП "Київський метрополітен" чекає, що до кінця 2010 року ціна на жетон становитиме 2 грн. В той же час, вартість проїздних кивтків не підвищиться.

Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника метрополітену Владимир Федоренко.

"Ми хочемо, щоб це було якнайшвидше. Ця ціна демократична для пасажирів, зручна, і все ж таки ми одержуємо якийсь додатковий дохід", - сказав він. За його словами, метрополітен потребує додаткових коштів на оновлення, проведення планових робіт тощо.

Водночас Федоренко відзначив, що вартість проїзних залишиться такою самою, а ціну на жетони доцільно підняти до 2 грн. для зручності. Зокрема, за його даними, метрополітен витрачає тисячі гривень за послуги банків, купуючи розмінні монети для видачі здачі пасажирам.

"Ми вважаємо, що на даному етапі доцільно встановити вартість жетона на рівні 2 грн., не змінюючи вартості проїзних квитків", - сказав Федоренко.

За його словами, жетони купуються, як правило, для разових поїздок, також вони купуються гостями міста. При цьому у всіх метрополітенах світу застосовується практика, коли разова поїздка істотно вища за абонемент.

Водночас, зазначив Федоренко, рішення щодо зміни тарифів прийматиме київська влада. Він висловив надію, що пасажири підтримають його, оскільки це дозволить прискорити роботу в касах.

Як повідомлялося, нещодавно суд визнав зниження тарифу на проїзд у метрополітені з 2 до 1,7 грн. незаконним. 2 гривні "підземка" мала коштувати ще в 2007 році, але після критики Кабміну і Антимонопольного комітету в січні 2008 року мерія таки знизила вартість проїзду.

Читайте також:

"Київський метрополітен" очолив Володимир Федоренко

КМДА закупить 50 вагонів за 400 млн гривень для запуску метро на Теремки

Начальник київського метро подав у відставку

Проїзд у київському метро подорожчає до 2 гривень

ВідеоДо кінця року проїзд у київському метро подорожчає до 2 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: