До кінця року Україна отримає від МВФ 3 млрд доларів

Тігіпко не сумнівається, що рішення ради директорів МВФ стосовно виділення Україні кредиту близько 14,9 млрд доларів буде позитивним.

У цьому році Україна може розраховувати на перший транш кредиту від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в розмірі майже 3 млрд доларів. Про це 28 липня повідомив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

"Скільки з них може піти на дефіцит бюджету, ще побачимо, я думаю, що це може бути цифра приблизно мільярда два", - зазначив урядовець.

Тігіпко не сумнівається, що рішення ради директорів МВФ стосовно виділення Україні кредиту близько 14,9 млрд доларів буде позитивним.

"Більшість (грошей), я так розраховую, що відсотків 80, може трошки менше, піде на валютні резерви - вони будуть накопичені в Національному банку і будуть теж розміщені Національним банком, будуть працювати під певні відсотки. А частина, я так розраховую, відсотків 20, може піти на фінансування дефіциту бюджету", - наголосив віце-прем’єр.

Як відомо, МВФ 28 липня розгляне питання про відновлення програми співробітництва з Україною. Якщо все пройде успішно, влада може отримати в кредит 15 млрд доларів.

Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко раніше повідомив, що частина кредиту піде на погашення боргів перед російським державним банком ВТБ.

Український уряд провів складні переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Серед умов МВФ було скорочення дефіциту бюджету України, проведення пенсійної реформи, підвищення цін на газ для населення, ухвалення Податкового та Бюджетного кодексів тощо.

Читайте також:

Україна грошима МВФ віддасть борги Росії

Україна умовила МВФ надати черговий кредит

МВФ готовий відновити кредитування України після виконання певних вимог

Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: