Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До кінця тижня золотовалютні резерви Нацбанку можуть зрости на один мільярд доларів

Гроші мають надійти від розміщення євробондів під гарантії США.

Міжнародні резерви Національного банку України нині становлять 14,5 млрд доларів США. Наприкінці серпня було 14,1 млрд доларів і зростання відбулося завдяки черговому кредиту від МВФ. А до кінця вересня резерви можуть зрости ще на один мільярд – до 15,5 млрд доларів.

Кошти до кінця цього тижня можуть надійти завдяки розміщенню євробондів на один мільярд доларів під гарантії США, повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій. Про це пише УНІАН.

"Ми очікуємо, що наприкінці місяця резерви становитимуть 15,5 мільярда доларів, що забезпечує чотири місяці імпорту", – сказав Чурій.

Раніше в НБУ озвучили прогнози щодо золотовалютних резервів: до кінця 2016 року – 18 млрд доларів, до кінця 2017 року – 22,6 млрд доларів, до 2020-го – 38,8 млрд доларів.

Нагадаємо, Нацбанк прогнозував, що на кінець 2015-го резерви мали б становити 15 млрд доларів (фактично ж було майже 13,3 млрд доларів). МВФ тоді "заморозив" кредитування, чергову позику дав лише через рік.

Заблокований транш від МВФ автоматично заблокував виділення кредитів і від інших міжнародних фінансових донорів. Ураховуючи, що нині гроші від Фонду вже надійшли, кредити обіцяють виділити й інші донори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції