До Києва із Запоріжжя завітав 300-й мільйонер "Лото-Забава" Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
945
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Києва із Запоріжжя завітав 300-й мільйонер "Лото-Забава"

Вдача продовжує посміхатись українцям. Катерина Білодід із Запоріжжя стала вже трьохсотим мільйонером "Лото-Забава".

Уперше в історії лотереї ведучі Анатолій Гнатюк та Лариса Руснак особисто приїхали привітати ювілейну переможницю та запросити її відвідати Київ.

Катерина Білодід – соціальний працівник. Вже 10 років вона знаходить родини для дітей-сиріт. Проте, з чоловіком та донькою живуть від зарплати до зарплати. Грати в "Лото-Забава" почала ще 7 років тому. Каже, що купувала білети регулярно, проте жодного разу нічого не вигравала. Тож втратила віру та протягом чотирьох років навіть не згадувала про лотерею. Але цього разу відчула – вдача обов'язково їй посміхнеться.

"Було якесь внутрішнє передчуття, що потрібно придбати квиток. Я прислухалась до себе, купила лише один лотерейний білет і, як виявилось, він був виграшним. Я дуже вдячна долі, що вона мені подарувала такий шанс і буду старатися використати гроші з розумом", – розповіла 300-й мільйонер "Лото-Забава" Катерина Білодід.

Разом з чоловіком на ім’я Дмитро, Катерину запросили до студії, а також подарували програму "Два дні з життя мільйонера" від "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.", яка передбачає безліч розваг. Щасливчики пересувалися столицею на білосніжному лімузині, відвідали ресторани та спа-салон, поспілкувалися з ведучими лотереї під час бранчу, узяли участь у професійній фотосесії. Але на цьому розваги не закінчувалися.

"Найбільше сподобалась екскурсія Межигір'ям. По перше, там природа дуже красива, все так красиво зроблено, олені бігають", – сказав чоловік переможниці "Лото-Забава" Дмитро Щербак.

Родзинкою програми став майстер-клас з екстремального водіння квадроциклів.

"Було спершу дуже складно, незвично, боялась кудись врізатись. Але згодом все вийшло, я, навіть, почала якісь фінти робити трошки", – поділилась 300-й мільйонер "Лото-Забава" Катерина Білодід.

Родина Білодід планує купувати білети і надалі. До речі, того ж дня, коли вони отримали свій чек на 1 млн грн, на українській фабриці мільйонерів "Лото -Забава" з'явився черговий багатій, вже 306-й за всю історію цієї лотереї.

Джерело: "24 канал"

Дата публікації
Перегляди
945
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація