Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До купівлі загарбаного санаторію Коломойського причетні російські промислові гіганти - ЗМІ

Схема за участю профспілок Татарстану була нібито вигадана, щоб обійти санкції США і Євросоюзу.

Федерація профспілок Татарстану купила незаконно "націоналізований" санаторій "Форос", що належав бізнесмену Ігорю Коломойському, щоб допомогти уникнути санкцій США і Євросоюзу справжнім майбутнім власникам.

Про це із посиланням на джерела у виконкомі Федерації профспілок Росії (ФНПР), до якої входить і ФПРТ, пише РБК.

За словами голови ФНПР Михайла Шмакова, профспілки виступили як оператори під час покупки, отримавши кошти від великих регіональних компаній.

"Які там компанії є - КамАЗ, "Татнефть", нафтохімічні виробництва (входять в групу компаній "Таїф" - прим.ред.) тощо", - розповів він, назвавши угоду "геніальною".

До того ж джерело у виконкомі ФНПР спрогнозувало, що "власники" розпоряджатимуться "Форосом" за договором довірчого управління, який може бути з ними укладено профспілками.

Своєю чергою у КамАЗі не підтвердили цю інформацію, а в решті компаній проігнорували запит видання.

Нагадаємо, Україна подала до Європейського суду з прав людини чотири позови проти Росії через анексію Криму.

Зокрема, 6 січня стало відомо, що Постійна палата третейського суду у Гаазі заявила про початок розгляду позову українського бізнесмена Ігоря Коломойського проти Російської Федерації щодо міжнародного аеропорту під Севастополем. Він вимагає відшкодувати 15 мільйонів доларів завданих Росією збитків.

"Укрнафта" також звернулась із позовом до Постійної палати третейського суду проти Росії. Розгляд ініційовано відповідно до укладеної ще в 1998 році міжурядової російсько-української угоди про заохочення та взаємний захист інвестицій. Йдеться про захоплення АЗС й іншого майна підприємства в Криму та Севастополі. У базі суду з'явилися дані і про аналогічні позови до Росії ще 11 українських компаній - Stabil, "Рубенор", "Рустел", "Кіровоград-Нафта", "Крим-Петрол", "Пірсан", "Трейд-Траст","Елефтерія"," ВКФ Сатек ", Stemv Group і Novel-Estate.

Залиште свій коментар

Вибір редакції