До літа курс долара не перевищить 8 гривень

В Україні існують передумови для стабільного курсу національної валюти.

Курс долара з середини травня стабілізується на позначці 7,9-8 гривень. Таку думку висловив експерт Київської школи економіки Михайло Сальніков.

Він вважає, що в Україні існують передумови для стабільного курсу національної валюти. З одного боку суттєва девальвація дуже сильно зашкодить фінансовому сектору, оскільки зросте частка проблемних кредитів. Ревальвація гривні негативно вплине на експортерів (хімічна, металургійна галузь). У них тільки почали накопичуватися валютні кошти і їм невигідно їх втрачати через падіння курсу валюти. Тому Нацбанк буде підтримувати стабільний курс гривні.

"В короткостроковому інтервалі (місяць-два) у нас є очікування стабільного курсу гривні або незначної девальвації до рівня 8,2-8,3 грн за долар", - заявив Сальніков.

"Хоча багато буде залежати від рішення МВФ. Якщо це рішення буде позитивним, то гроші надійдуть десь через два місяці і починаючи з середини травня можна буде говорити про повернення курсу гривні до позначки 7,9-8,0 грн за долар", - підсумував Сальніков.

Читайте також:

Українські цінні папери зміцнилися вдвічі

МВФ порахував дефіцит держфінансів України

Акімова розповіла про інфляцію і ріст ВВП

Легендарний бренд Maybach буде ліквідовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: