До нового Податкового кодексу потрапили навіть священики

Згідно з прийнятим кодексом місіонер або священик, що здійснює незалежну професійну діяльність, зобов'язаний платити податок у розмірі 15 або 17%.

Ще однією категорією громадян, що потрапили під дію нового Податкового кодексу, стали священнослужителі.

Як заявив адвокат Клим Братковський, згідно з прийнятим кодексом місіонер або священик, що здійснює незалежну професійну діяльність, зобов'язаний стати на облік в органах державної податкової служби і платити податок у розмірі 15 або 17% - залежно від розміру доходу.

Правда, відмічає він, оподаткуваним доходом у священнослужителя вважатиметься прибуток, - різниця між доходом і документально підтвердженими витратами, якщо він реєструватиметься в податковій як особа, що здійснює незалежну професійну діяльність.

Таким чином, податок належить платити з отриманих пожертвувань від громадян за хрещення, похоронну відправу, освячення житла або автотранспорту і тому подібне.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна рада прийняла Податковий кодекс, який фактично скасовував спрощену систему оподаткування і посилював контролюючі функції податківців.

30 листопада президент Віктор Янукович ухвалив рішення ветувати ПК. Зокрема, він запропонував ВР зберегти існуючу систему оподаткування малого бізнесу.

2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави, 3 грудня Янукович його підписав.

Читайте також:

Донецький губернатор: Янукович образив всіх людей

Бродський: не хочуть касові апарати – підвищимо пенсійний вік

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: