До Податкового кодексу надійшло 1600 поправок

Сергій Терьохін повідомив, що за станом на 25 червня надійшло 1600 поправок до проекту Податкового кодексу уряду Миколи Азарова.

До проекту Податкового кодексу надійшло близько 1600 поправок. Найактивніше подають свої пропозиції члени коаліції.

Про це повідомив на засіданні погоджувальної ради глава парламентського комітету з питань податкової і митної політики Сергій Терьохін.

Він уточнив: "За станом на 13:00 п'ятниці (25 червня, - ред.) надійшло 1600 поправок. Це зразково, якщо йти за регламентом, 56 годин безперервної роботи по голосуванню у Верховній раді і приблизно 140 годин голосування в комітеті".

Терьохін нагадав, що поправки можна подавати до 18:00 1 липня. "Тому прошу, хто ще не подав, подавайте. Я можу вам сказати, що найбільш активними, між іншим, являються члени коаліції, і це свідчить про погану комунікацію між членами коаліції і фінансовим блоком уряду. Ось пан Рибалка посміхається - він подав приблизно 150 сторінок зауважень. Пан Кінах - 160 сторінок зауважень.. По наших прикидках, це буде десь 4000 сторінок порівняльної таблиці", - додав Терьохін.

Нагадаємо, що 17 червня Верховна рада 247 голосами прийняла Податковий кодекс в першому читанні.

15 червня розроблений Кабінетом міністрів проект Податкового кодексу був зареєстрований в Раді під N6509.

Напередодні заступник глави партії "Сильна Україна" Олександра Кужель заявила, що лідер партії Сергій Тігіпко готовий піти у відставку з посади віце-прем'єр-міністра у разі прийняття Верховною радою Податкового кодексу без доопрацювання з урахуванням пропозицій бізнесу.

Читайте також:

Адміністрація Януковича зобов'язала переписати Податковий кодекс

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Азаров назвав редакцію Податкового кодексу досконалою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: