До суду передали справу проти ексголови ОДА, який "забув" задекларувати майна на 43 мільйони гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підозру чоловікові оголосили понад чотири місяці тому.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти колишнього голови облдержадміністрації. Ексчиновник не задекларував свого майна на майже 43 млн грн.

САП не називає прізвище експосадовця. Раніше за даними джерел у правоохоронних органах різних ЗМІ повідомлялося, що йдеться про ексочільника Запорізької ОДА Костянтина Бриля. Раніше журналісти оприлюднили інформацію про його значні статки, які не були вказані у декларації.

У САП із посиланням на досудове розслідування повідомили, що колишній чиновник не подав декларацію про доходи за 2015 рік, а за 2016 та 2017 роки були внесені недостовірні відомомсті.

"Чиновник у декларації за 2016 та 2017 роки вніс недостовірні відомості щодо вартості об’єктів декларування, а також не вказав майно - об’єкти нерухомості, зокрема земельну ділянку, автомобілі, доходи та корпоративні права, на загальну суму майже 35 млн грн та 8 млн грн відповідно. Крім того, з’ясувалося, що у 2015 році службовець всупереч законодавству взагалі не подав декларацію", - зазначили у САП.

Чотири місяці тому, 9 липня, експосадовцю повідомили про підозру за ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції