До України океаном відправляють перший локомотив виробництва американської General Electric

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Доукомплектація машини відбудеться в Кременчуці.

Сьогодні, 8 серпня, до України зі США відправили перший локомотив TE33AC виробництва компанії General Electric Transportation, завод якої розташований в Ері в штаті Пенсильванія.

"Локомотив поїде залізницею до Норфолка, штат Вірджинія, а потім судном через Атлантику, Середземне та Чорне море до Чорноморська. Остаточне його доукомплектування проводитиметься на Крюківському вагонобудівному заводі (Кременчук на Полтавщині). Після цього він буде прийнятий в експлуатацію та почне перевозити вантажі", - написав у Facebook виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

Нагадаємо, 23 лютого цього року відбулося підписання рамкової угоди загальною вартістю до 1 млрд доларів, що передбачає довгострокову 15-річну співпрацю між "Укрзалізницею" та General Elecrtic. Усього обсяг партії, яку поставить General Electric, становитиме не менше 30 локомотивів. І вона, як планується, стане лише початком багаторічної співпраці.

Раніше повідомлялося, що локомотивні бригади "Укрзалізниці" навчатимуть правил експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС. Уже відібрано 10 машиністів, які в другій половині серпня пройдуть навчання в "Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту" в місті Астана. Навчання відповідно до угоди проходитиме за кошти General Electric. Після навчання машиністи спільно з фахівцями кадрових служб "Укрзалізниці" розгорнуть повний цикл теоретичного та практичного навчання своїх колег на місцях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції