До України прибула місія Міжнародного валютного фонду – Гончарук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона планує працювати до 24 вересня.

У середу, 11 вересня, до України приїхала місія Міжнародного валютного фонду, яка пропрацює тут два тижні.

Про це на брифінгу повідомив прем’єр-міністр країни Олексій Гончарук, передає "Інтерфакс".

"У нас сьогодні до України прибула місія МВФ, з якою мої колеги почали переговори. Я думаю, наступного тижня ми вийдемо з розгорнутим меседжем про це", - зазначив він.

Водночас, прем’єр наголосив, що поки зарано говорити про якісь результати. Він підкреслив, що місія МВФ пропрацює в Україні до 24 вересня.

Нагадаємо, раніше у Нацбанку України заявили про необхідність нової програми кредитування з МВФ. У НБУ також назвали червону лінію для МВФ, після якої може зупинитися кредитування України. Міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що нова кредитна угода може бути розрахована на три роки. 

Надання попередніх кредитів постійно затримувалося через невпровадження Україною необхідних реформ. Володимир Зеленський своєю чергою запевнив, що українська влада хоче і надалі співпрацювати з фондом.

Відео МВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Дефолту не плануємо - таке заявив призначений  секретарем Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк. За його словами, співпраця з МВФ триває. Серед умов, які ставить організація для отримання траншів: Україні слід повернути статтю про незаконне збагачення та провести судову реформу.  

МВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Залиште свій коментар

Вибір редакції