Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До України за останній рік завезли понад 50 тисяч вживаних авто

До бюджету надійшло 4,1 мільярда гривень.

Уже рік в Україні діють зміни до Податкового кодексу, що дозволяють ввозити за спрощеною системою вживані "автомобілі на іноземній реєстрації". За цей час (від 1 серпня 2016-го до 1 серпня 2017-го) таких завезли понад 50 тисяч легковиків.

Про це зазначив нардеп Роберт Горват, посилаючись на відповідь Державної фіскальної служби на свій запит.

"До державного бюджету надійшло понад 4,1 мільярда гривень. Для порівняння за аналогічний минулий період імпортовано близько 17 тисяч авто, а бюджет отримав близько 1,8 мільярда гривень. Попри усі нарікання скептиків, завдяки закону українці ввезли утричі більше автомобілів, а державний бюджет додатково отримав понад 2,3 мільярда гривень. Вкотре наголошую, що проблема "автомобілів на іноземній реєстрації" остаточно зникне тільки тоді, коли пересічний українець зможе придбати потрібне йому авто за ціною не вище середньої в Європі, а для цього повинен бути створений цивілізований ринок вживаних авто в Україні. Над цим і працюємо", - зазначив нардеп.

#АвтоЄвроінтеграція #законопроект3251

Минув рік від початку дії ініційованого мною Закону №1389-VIII "Про внесення змін до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів", більш відомого як #законопроект3251. За моїм депутатським зверненням ДФС України поінформувала, що з 1 серпня 2016 року по 1 серпня 2017 року було імпортовано понад 50 тисяч вживаних легкових авто, а до державного бюджету надійшло понад 4,1 мільярда гривень. Для порівняння за аналогічний минулий період імпортовано близько 17 тисяч авто, а бюджет отримав близько 1,8 мільярда гривень. Попри усі нарікання скептиків, завдяки Закону українці ввезли утричі більше автомобілів, а державний бюджет додатково отримав понад 2,3 мільярда гривень. Вкотре наголошую, що проблема "автомобілів на іноземній реєстрації" остаточно зникне тільки тоді, коли пересічний українець зможе придбати потрібне йому авто за ціною не вище середньої в Європі, а для цього повинен бути створений цивілізований ринок вживаних авто в Україні. Над цим і працюємо. #АвтоЄвроінтеграція #РозмитненняАвто #ЗаЄвропейськийРинокАвто #ЗаСправедливіПодаткинаАвто

Опубліковано Робертом Горватом 1 серпня 2017 р.

Нагадаємо, українці також почали більше купувати нові автомобілі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції