До уряду вже звернулися компанії за "інвестиційною нянею"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Топменеджери готові вкласти в бізнес понад 100 мільйонів доларів.

На оголошену в швейцарському Давосі під час економічного форуму пропозицію президента України Володимира Зеленського іноземним інвесторам щодо надання "інвестиційної няні" бізнесу, який інвестує в Україну 100 млн доларів США, першими відгукнулися українські компанії.

Про це йшлося під час наради в президента з керівництвом Кабміну.

Зеленський озвучив уряду завдання до кінця лютого внести пропозиції щодо реалізації програми "Інвестиційна няня" (Investment nanny).

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що вже створено інвестиційний атлас і Офіс підтримки інвестицій, який працюватиме з іноземними та вітчизняними інвесторами. Він додав, що до уряду вже звернулися українські компанії, які задекларували наміри інвестувати понад 100 млн доларів США та попросили про "інвестиційну няню".

Нагадаємо, на форумі в Давосі Зеленський пообіцяв, що "кожному інвестору, який приведе в Україну 100 мільйонів доларів плюс, ми забезпечимо окремий контракт з державою. Саме держава буде вас захищати". Глава держави пояснив, що програмою передбачені окремі державні менеджери для крупних інвесторів - так звані інвестиційні няні. "У вас буде менеджер, який розмовляє п’ятьма мовами. 24/7 цей менеджер буде з вами працювати, - запевнив президент. - Будь-яке питання, будь-яка проблема – у вас буде контакт із цим менеджером. І не буде жодної проблеми".

Відео Приватизація і няньки для інвесторів: про що говорила українська делегація на форумі у Давосі

У Давосі відбувся 50 Всесвітній економічний форум, на якому виступив президент України Володимир Зеленський. Він не приховував, що приїхав кликати до України інвесторів. Як зреагували і чи повірили – дивіться у сюжеті.  

Приватизація і няньки для інвесторів: про що говорила українська делегація на форумі у Давосі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції