Дочка Газпрому підписала з "Нафтогазом" контракт на 2010 рік

"Газпром збут Україна" в 2010 році придбає природний газ у НАК "Нафтогаз України" для подальшої реалізації підприємствам.

ТОВ "Газпром збут Україна" (дочірня компанія ВАТ "Газпром") 13 листопада повністю узгодило й підписало договір купівлі-продажу природного газу в 2010 році з Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України".

Про це повідомили в прес-службі ТОВ "Газпром збут Україна".

У повідомленні наголошується, що відповідно до умов договору, ТОВ "Газпром збут Україна" в 2010 році придбає у НАК "Нафтогаз України" для подальшої реалізації підприємствам України природний газ у обсязі, що не перевищує 25% від загального обсягу імпортного природного газу, призначеного промисловим споживачам України.

Договір укладено в рамках виконання умов контракту купівлі-продажу природного газу в 2009-2019 роках, підписаного 19 січня 2009 року між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Також у повідомленні зазначається, що ТОВ "Газпром збут Україна" оголошує про початок договірної компанії з промисловими споживачами України щодо поставок природного газу в 2010 році. Компанія заявляє, що й надалі будуватиме свою роботу на чіткому виконанні взятих на себе комерційних зобов`язань.

ТОВ "Газпром збут Україна" - дочірня компанія ВАТ "Газпром", створена для роботи на українському ринку на виконання Угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між Україною та Російською федерацією. Компанія має в своєму розпорядженні діючу ліцензію на поставки природного газу за нерегульованим тарифом.

Нагадаємо, президент України Віктор Ющенко звертає увагу президента Росії Дмитра Мєдвєдєва на низку проблем, які потребують невідкладного вирішення з метою налагодження взаємовигідної співпраці в газовій сфері.

Про це йдеться у зверненні Ющенка до Мєдвєдєва, текст якого розміщено на офіційному сайті глави держави.

Як зазначив президент України, від 1 січня 2009 року співробітництво у газовій сфері здійснюється відповідно до контрактів купівлі-продажу газу і про його транзит, підписаних за домовленостями прем’єр-міністрів України та Росії 19 січня поточного року, між державними компаніями НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром".

Читайте також:

Ющенко вимагає в Мєдвєдєва переписати газові контракти

Ющенко вимагає штрафувати Росію за невиконання газових контрактів

Ющенко впевнений, що Росія повинна 150 років безкоштовно давати Україні газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: