Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Договори з "Газпромом" не вартують витраченого на них паперу – голова "Нафтогазу"

Коболєв виступив проти того, аби домовлятися про щось напряму з російським монополістом.

Голова правління "Нафтогаз України" Андрій Коболєв застеріг політиків і чиновників від укладання контрактів із російським концерном "Газпром". Посадовець вважає монополіста з РФ ненадійним бізнес-партнером, повідомляє УНІАН.

"У нас досі є велика кількість людей, які говорять: а давайте домовимося з "Газпромом", а давайте щось з ними повирішуємо. У мене до них завжди є зворотне питання: а як ви збираєтеся з ними домовлятися? Ви підпишете з ними договір?.. Я давно в цьому бізнесі, і у мене є, на жаль, дуже сумний висновок, що будь-який договір, підписаний з "Газпромом", якщо він цій компанії не вигідний, не вартує паперу, на якому він написаний", - пояснив Коболєв.

ВідеоСтокгольмський арбітраж починає слухання у справі "Нафтогазу" і "Газпрому"

На його думку, Україні слід домовлятися не з Росією, а з Європою. "Нам потрібні європейські компанії, які зайдуть в Україну, які стануть клієнтами нашої ГТС і виконають своє зобов`язання про перенесення точок передачі газу на східний кордон України. Це дасть змогу нам стати частиною європейського ринку газу", - пояснив керівник "Нафтогазу".

Як стало відомо нещодавно, термін ухвалення рішень у суперечці між українським "Нафтогазом" і російським "Газпромом" перенесено з кінця грудня поточного року на кінець лютого 2018 року. Це пов’язано з апеляцією на окреме рішення трибуналу, котру подала компанія з РФ 7 листопада. Рішення щодо контрактів на поставку та транзит газу має з’явитися до 28 лютого наступного року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції