Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доказів про наявність корупції в скандальній справі Міноборони НАБУ поки так і не надали– Касько

Правоохоронні органи, на сьогоднішній день, не подали доказів, які би свідчили про корупційну складову в тендерах Міноборони. 

Про це в ефірі телеканалу ЗІК одного з національних телеканалів заявив колишній заступник генерального прокурора України  Віталій Касько, коментуючи паливний тендер Міноборони.

За словами В. Каська,  реєстрація справи у ЄРДР ще не означає винуватість тієї чи іншої особи.

 "Те, що ми бачимо на цей момент, – це рання стадія кримінального провадження. І, чесно кажучи, використовувати на цьому етапі такі терміни як "викрали", "заволоділи", "вкрали" мені як юристу та колишньому прокурору було би, м’яко кажучи, передчасно", – сказав він.

Юрист зауважив, що у ситуації з Міноборони, йдеться про господарські операції, зокрема, про тендерні закупівлі.

"І наскільки я розумію, на сьогодні правоохоронні органи не подали доказів, які би свідчили про корупційну складову цих господарських відносин", – наголосив В. Касько

Тож він закликав дочекатися спочатку якихось фактів від НАБУ і лише потім  давати юридичні оцінки.

Нагадаємо, 11 жовтня Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили, що викрили корупційну схему щодо розтрати державних коштів в сумі понад 149 млн гривень при закупівлі палива для Міністерства оборони України.Чотирьом посадовцям були оголошені підозри. Серед них заступник Міністра оборони Ігор Павловський.

Вчора, 12 жовтня,  Солом’янський суд міста Києва обирав заступнику міністра оборони України  І. Павловському запобіжний захист. Розглянувши матеріали справи суд відмовив  у клопотанні НАБУ тримати І. Павловського під вартою, однак забов’язав його знаходитися під домашнім арештом.

Мова про тендер МО, який в квітні минулого року виграло ТОВ "Трейд Коммодіті".

У компанії відреагували на заяви НАБУ і назвали звинувачення в корупції безпідставними.

"Ми категорично не згодні з думкою слідства і звинувачення в корупції вважаємо вкрай необгрунтованими. З метою пошуку істини "Трейд Коммодіті" має намір ініціювати публічну дискусію із залученням експертів і учасників паливного ринку", - повідомили в компанії, відзначивши, що всі їх дії щодо тендеру відбувалися виключно в рамках правового поля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції