Доки Україна спала, у США, Китаї та Японії сильно впали фондові ринки

Ключовий біржовий індекс Китаю протягом місяця утратив до 20%.

Дешева нафта та суттєві проблеми в економіці Китаю стали причинами чергового обвалу на фондових ринках провідних країн із потужними економіками протягом торгів, які відбувалися вночі за київським часом.

Фондовий ринок США утратив понад 2%. Це – рекордне падіння з вересня минулого року, пише Financial Times. Індекс S&P 500 знизився на 2,5%, індекс Dow Jones – на 2,2%, індекс Nasdaq Composite – на 3,4%.

Тим часом китайський індекс Shanghai Composite упав до 2867 пунктів – це нижче мінімуму, зафіксованого під час літнього обвалу ринків (2927,29 пункта). Про це пише РБК. Згодом після падіння ринок акцій почав відновлюватися. Сьогодні вранці за київським часом Shanghai Composite перебував у зеленій зоні, досягнувши позначки в 2989,32 пункта. Це на 1,35% перевищує рівень попереднього закриття. Проте порівняно з груднем 2015-го – це все-рівно на 20% менше і найгірший показник серед майже сотні ключових біржових індексів світу, пише Bloomberg.

Японський індекс Nikkei 225 під час торгів у четвер також утратив 2,68%, S&P/ASX 200 – 1,56%, Hang Seng – 0,7%.

Детально  про причини падіння фондового ринку, національних валют, а також цін на нафту читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: