Долар і євро падають кожну годину

Українська валюта сьогодні увечері почала стрімко посилювати свої позиції.

На готівковому валютному ринку Києва почалося падіння долара. Протягом кількох останніх годин американська валюта істотно подешевшала — щонайменше на 60-70 копійок.

Курси валют
УНІАН
Євро та долар почали стрімке падіння
Багато банків вже готові продавати долар за курсом 9,5 грн., деякі — по 9,3 грн.. Нагадаємо, сьогодні вранці долар коштував більше 10 гривень.

Ще швидше знижується курс покупки долара: банкіри не готові брати його дорожче, ніж за 8,8-8,9 грн., тоді як на початку дня курс доходив до 9,6-9,8 грн.

Схожа ситуація спостерігається на ринку євро. Вже з'явилися пропозиції про продаж дешевше 14 гривень за євро у порівнянні з майже 15 гривнями вранці. Одночасно банки й агентські пункти знизили курс купівлі євровалюти з 13,8-14 до 13 грн. В багатьох обмінниках вже встановлений курс 12 грн. за євро.

Нагадаємо, сьогодні вранці президент Віктор Ющенко, міністр фінансів Віктор Пинзеник і голова Нацбанку Володимир Стельмах заявили про рішучі заходи з підтримки гривні.

Зокрема, Пинзеник повідомив, що НБУ сьогодні має провести інтервенцію на міжбанківському валютному ринку за курсом 8,95 грн. за долар, а в п'ятницю - 8,7 грн. за незмінного офіційного курсу 7,86 грн. за долар.

Сьогодні торги на міжбанку завершилися в діапазоні 9,55-9,8 грн. за долар і 13,95-14,32 грн. за євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: