Долар рекордно впав

Американська валюта рекордно впала та досягла позначки 1,41 долара за один євро.

Долари
Архів
Курс долара продовжує знижуватися. (Фото: zastavkin.com)
Долар продовжив падіння у відношенні до євро, знизившись у п'ятницю до рекордно низької позначки - 1,41 долара за євро.

На відкритті європейських фінансових торгів американська валюта продавалася на рівні 1,4119 долара за євро. Протягом сесії долар дещо піднявся, встановившись на рівні 1,4081 долара за євро, що все одно перевищило показник вечірніх торгів у Нью-Йорку - 1,4076 долара за євро. 

На думку експертів, тенденція до зниження курсу долара по відношенню до європейської валюти найближчим часом збережеться. 

Основною причиною падіння долара, за заявами провідних фінансових аналітиків, стало прийняте у вівторок Комітетом з відкритих ринків Федеральної резервної системи (ФРС) США рішення про зниження облікової ставки на 0,5 процентних пункти - з 5,25% до 4,75%. 

Рішення ФРС були викликані необхідністю скоротити обсяг втрат від кризи іпотечного кредитування в США, який викликав негативні тенденції на світових ринках. Зниження облікової ставки ФРС призвело до того, що розрив між процентними ставками єврозони та США скоротився і в даний час складає 0,5 п.п. 

Це знижує привабливість американської валюти у відношенні до європейської й теоретично може призвести до того, що деякі інвестори вважатимуть за краще вкладати кошти в євро, а не в долар. 

На думку низки російських експертів, зниження курсу долара у відношенні до євро є однією з головних причин різкого зміцнення російського рубля, який можна побачити в останні дні, по відношенню до американської валюти. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: