Долар рекордно впав щодо євро

Цього тижня американська валюта втратила 5,6%, і це стало рекордним падінням з 1999 року.

Долар впав щодо євро до двомісячного мінімуму після несподіваної заяви представників Федеральної резервної системи США про заплановану покупку казначейських облігацій на суму до 300 млрд. доларів і намірі збільшити на 750 млрд. доларів (до 1,25 трлн. доларів) програму по викупу іпотечних облігацій.

Вранці долар опустився до відмітки 1,3692 доларів за євро. Вчора в Нью-Йорку долар продавали на рівні 1,3738, що стало найнижчим показником з 9 січня 2009 року.

Цього тижня американська валюта втратила 5,6%, і це стало рекордним падінням з 1999 року, коли тільки ввели євро.

Курс долара щодо японської ієни був зафіксований на рівні 94,36, в порівнянні з вчорашнім 94,51. Тенденція падіння долара спостерігається вже другий тиждень.

Індекс долара, який використовує електронна біржа IntercontinentalExchange для відстежування курсу американської валюти що до євро, британського фунта, канадського долара, швейцарського франка і шведської крони, продемонстрував найзначніше тижневе падіння з 1985 року після заяви ФРС.

"Коли грошовий друкарський верстат включають на максимальну продуктивність, девальвація долара швидшає рішення Федеральної резервної системи є украй негативним для долара," - відзначив Ілін Ні, валютний стратег Morgan Stanley в своїй вчорашній аналітичній доповіді.

В той же час, поки американський долар падає, Банк Англії купує британські державні цінні папери, Банк Японії придбаває японські державні облігації, а Європейський Центробанк, ймовірно, оголосить про намір скуповувати державні цінні папери 2 квітня. Про це своїх клієнтів проінформував Річард Грейс, головний валютний стратег австралійського Commonwealth Bank.

Читайте також:

Нацбанк звітує про приборкання валютного ринку

СБУ повернуло 13 млн. грн.

Боржники стали в черги за "пільговими" доларами

Ющенко: Україна нічого не втратить, якщо МВФ не дасть грошей
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: