Долар продовжує зростати. Нацбанк гривню не рятуватиме

Долар в Україні в дефіциті, а тому зростатиме й надалі.

У Криму чергове подорожчання долара ажіотажу не викликало. Попит на американську валюту, на відміну від її курсу, не зріс.

Долар не перестає вражати. В обмінниках курс підскочив до 9,5 гривень. На міжбанку американську валюту продавали по 8, 80. Експерти кажуть, що долар в Україні в дефіциті, а тому ростиме і далі.

У Сімферополі за один долар давали 8-8,5 гривень. Такій ціні раділи лише ті, кому саме зараз довелося дістати приховане про запас. Купити долар кримчанам пропонували по 9,50 і по 9 гривень. Ніяких обмежень на суму.

У Харкові, на відміну від інших міст, курс долара, хоч і не стрімко, але все ж таки падає. Учора за один долар можна було отримати на 20-30 копійок більше, аніж сьогодні. За таким курсом сьогодні купують долари більшість обмінників міста. Іще вчора середній курс був 8,60. Лише деякі пункти обміну змінили цифри після обіду.

Найдешевше долар в Івано-Франківську сьогодні можна було купити за 9 гривень. Найдорожче - за 9,50. Піднялось і євро у деяких банках до 13 гривень. Попри те, ажіотажу в місті серед покупців немає.

У касах обміну валют кажуть – сьогодні тут звичайний робочий день. Черг немає. Валюта - і долари, і євро - у більшості обмінників у центрі міста є. Рівно стільки, скільки городяни здали. Більшість сьогоднішніх покупців, валюту беруть, аби сплатити кредит.

У київських обмінниках життя кипить лише, де курс найнижчий - 8,95. На міжбанку попит також перевищує пропозицію. Долар росте, бо його немає, пояснюють аналітики. І без того кволий експорт на свята геть завмер. Валюта у країну не надходить.

За таких умов долар ростиме і далі, прогнозують експерти. На думку аналітиків, рятувати гривню за будь-яку ціну Нацбанк не буде, лише згладжуватиме стрибки, аби ріст був плавним.

Утім, купувати валюту про запас аналітики не радять. За їхніми прогнозами, уже восени долар подешевшає - до 8,5 гривень.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: