Доля банку "Надра" визначиться в четвер

Вкладники банку заявили, що зустрічі з представниками Мінюсту різних рівнів не дають результату, і вимагають зустрічі з Лавриновичем.

Рішення про подальшу долю проблемного банку "Надра" буде прийнято 20 травня на засіданні експертно-аналітичної ради з питань участі держави в капіталізації банків, заявив міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Відмітимо, що співвласник газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцарія), власник Group DF (Австрія) Дмитро Фірташ 18 травня повідомив, що може стати інвестором банку "Надра" вже в травні-червні 2010 року.

В той же час, член правління Всеукраїнської цивільної організації "Наш захист" Лариса Лядова заявила, що вкладники банку "Надра" вимагають зустрічі з міністром юстиції України Олександром Лавриновичем.

За її словами, вкладники банку, які мають рішення судів на свою користь, не можуть добитися від виконавчої служби початку виконавчого виробництва, а зустрічі з представниками Міністерства юстиції різних рівнів не дають результату.

"Намалювали такий алгоритм (у Мінюсті), по якому ми повинні пройти чиновників, замів, а потім потрапити до пана Лавриновича. Ось ці поневіряння зайняли більше року, на усіх етапах просто знущаються, я іншого слова не можу підібрати", - сказала вона.

Нагадаємо, що Group DF виявляла цікавість до купівлі цього банку ще в листопаді-2008.

Як повідомлялося, заступник глави Національного банку України (НБУ) Анатолій Шаповалов в квітні-2010 повідомив, що обговорюється питання придбання урядом 50% плюс одна акція банку "Надра": держава і приватна промислова група, яка зареєстрована в Австрії, можуть вкласти у фінустанову по 5 млрд грн.

Читайте також:

Уряд скасував передачу активів банку "Надра" в "Родовід Банк"

Уряд розділить банк "Надра" порівну з Фірташем

Фірташ не буде єдиним власником банку "Надра"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: