Доля "Надра Банку" залежатиме від МВФ

В НБУ заявили, що рішення щодо проблемного банку буде прийнято в ув'язці з рішенням по кредиту від МВФ.

Питання про рекапіталізацію проблемного системного "Надра Банку" буде вирішуватися після відновлення кредитної співпраці України з Міжнародни валютним фондом (МВФ).

"Рішення щодо банку "Надра" буде прийнято в ув'язці з рішенням МВФ", - заявило джерело в Нацбанку

Таку позицію влади країни також підтвердило джерело, обізнане про хід переговорного процесу країни з міжнародними фінансовими організаціями.

У прес-службі "Надра Банку" не змогли прокоментувати перспективи входження в статутний капітал банку держави і приватного інвестора.

Нагадаємо, що в травні 2010 року експертно-аналітичної ради з питань участі держави в капіталізації банків визнав можливою бюджетну капіталізацію банку "Надра" після завершення повномасштабної реструктуризації зовнішнього боргу фінустанови : розглядається можливість вкладення в банк 10 млрд гривень на умовах майже паритетних доль держави і приватного інвестора.

Проте співвласник газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцарія), власник Group DF (Австрія) Дмитро Фірташ в травні заявив, що може стати інвестором банку "Надра" вже в травні-червні 2010 року і готовий вкласти 5 млрд грн на паритетних началах з державою.

Пізніше Світовий банк і МВФ заявили, що вважають прийнятнішою ліквідацію проблемного системного банку "Надра", ніж ухвалення рішення про його рекапіталізацію за рахунок бюджетних коштів без належного аналізу можливостей по виведенню кредитно-фінансової установи з кризи.

Читайте також:

Інвестори спишуть банку "Надра" половину боргів

Екс-керівника "Надра Банку" затримали в Росії

Світовий банк і МВФ порадили Україні ліквідовувати банк "Надра"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: