Долю української економіки визначить МВФ

Від оцінки фонду залежить, який міжнародний рейтинг отримає Україна.

Міжнародний рейтинг України буде залежати від оцінки Міжнародним валютним фондом стану української економіки.

Про це заявив на конференції в Лондоні керівник відділу міжнародного рейтингового агентства Fitch по країнах Європи, що розвиваються, Едвард Паркер.

За його словами, ймовірне подальше зниження рейтингу України в разі, якщо вона не виконує угоди з МВФ, укладеної минулого року.

”Кредит МВФ, безперечно, допоміг, але, на наш погляд, він не такий уже й великий, враховуючи значні потреби України в зовнішньому фінансуванні. Угода з МВФ базується на досить оптимістичній оцінці і схильна до політичних ризиків”, – зазначив Паркер.

”МВФ має оцінити виконання угоди в середині лютого. І якщо воно не йде за планом, то, я думаю, є висока ймовірність чергового зниження нами рейтингу України”, – додав він.

Нагадаємо, вчора в Україну прибула місія Міжнародного валютного фонду.

Експерти МВФ перевірять, як Україна виконує кредитну угоду з фондом. На основі цього буде ухвалене рішення про надання Україні наступного траншу кредиту МВФ.

5 листопада фонд виділив Україні антикризовий кредит у розмірі 16,43 мільярда доларів. У листопаді ж Україна отримала перший транш кредиту - 4,5 мільярда доларів.

Агентство Fitch дало на перше півріччя року невтішний прогноз для країн Східної Європи, зокрема для України.

Прогнозується, що Україна може постраждати від кредитної кризи, внаслідок якої відбудеться серйозне сповільнення її економічного розвитку.

Читайте також:

Місії МВФ не вистачило квитків в Україну

Україна наближається до дефолту

В Україні зникне половина банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: