Донецьк і Харків відключать від газу

Населення в цілому вчасно оплачує вартість спожитих комунальних послуг, проте сплачені кошти зависають на балансах ЖКХ і своєчасно в компанію не надходять.

За значні борги за блакитне паливо ДК "Газ України" доручила підприємствам по газопостачанню і газифікації "Донецькміськгаз" і "Харківміськгаз" попередити і відключити від газоспоживання підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) "Донецьктепломережа" і "Харківські теплові мережі".

Станом на 15 квітня за період з 1 жовтня 2010 року "Донецьктепломережа" заборговувала "Газові України" 318,6 млн грн (рівень оплати - 45%), "Харківські теплові мережі" - 684,6 млн грн (47%), передає ЛІГАБізнесІнформ.

ДК "Газ України" повідомила Донецьку та Харківську обласні державні адміністрації про необхідність відключення від газопостачання вказаних підприємств ТКЕ-боржників.

Важливим фактом є те, що населення в цілому сумлінно і своєчасно оплачує вартість спожитих комунальних послуг, в т.ч. теплової енергії, проте сплачені кошти зависають на балансах ЖКГ і своєчасно в компанію не надходять.

"Значна заборгованість підприємств теплоенергетики за спожитий природний газ ускладнює своєчасні і повні розрахунки НАК "Нафтогаз України" за імпортований природний газ", - нагадали в компанії.

Читайте також:

Тепловики заборгували "Газові України" 6 мільярдів

"Нафтогаз" постачав Донецьку неякісний газ

До липня газ для населення подорожчає двічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: