Донецькі підприємці масово закриваються

Причиною згортання свого бізнесу вони називають збільшення видатків і зборів, зокрема відрахувань до Пенсійний фонд, які передбачені в проекті Податкового кодексу.

Підприємці на Донеччині масово здають сертифікати і ліцензії, щоб закрити бізнес. Цю тенденцію співробітники місцевих відділків реєстрації підприємців помітили ще наприкінці літа.

Причиною згортання малого бізнесу оглядачі називають збільшення видатків і зборів, зокрема відрахувань у Пенсійний фонд. Донецький малий бізнес у своїй більшості збирається переходити в тінь.

Не всі вірять, що акції протесту підприємців, які відбуваються по всій Україні, здатні змінити намір уряду втілити в життя новий Податковий кодекс.

Отже, підприємці квапляться швидше сховатись в тінь.

"Якщо вони вирішили, то вони це зроблять. І ніхто там не буде накладати вето. Там все вже вирішено. А ті протести, що в містах ніякого сенсу не мають. Треба усім їхати до Києва, щоб нас було не сорок тисяч, а пару мільйонів, щоб у них міліції не вистачило на всіх!", - говорить один із "спрощенців".

Згортання бізнесу - одна з форм протесту підприємців проти великих видатків, кажуть у відділі реєстрації фізичних і юридичних осіб Макіївської міської ради.

Тут одними з найперших помітили тенденцію масового закриття дрібного бізнесу.

"Десь з липня-серпня підприємці стали масово закриватись. В принципі, як люди нам самі розповідають, закриваються через Пенсійний фонд і податкову, тому що туди ідуть занадто великі відрахування", - розповідає спеціаліст відділу Єлизавета Нечаєва.

Конкретну кількість підприємців, що намагаються закритись, держслужбовці не розголошують.

За даними статистики, нині в Донецькій області працює 55 малих підприємств на кожні десять тисяч жителів.

Читайте також:

ПР: підприємців хочуть використати як "гарматне м'ясо"

Підприємство Бродського 2 роки не сплачує до Пенсійного фонду

Янукович пообіцяв зустрітися з підприємцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: