Доплати пенсіонерам: уряд визначив категорії українців, які отримуватимуть додаткові гроші

Кабмін хоче індексувати пенсії щорічно, починаючи від 1 березня 2021 року.

Уряд встановив додаткові виплати для пенсіонерів старших за 75 і 80 років, а також вирішив перераховувати грошову допомогу щорічно від наступного року. 

Таке рішення ухвалили під час засідання Кабміну 16 вересня, повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram.

Пенсії для окремих категорій підвищать у 2021 році. У Мінфіні прогнозують, що на реалізацію законопроєкту потрібно 4,5 млрд грн.

Планується, що пенсіонери віком понад 75 років щомісяця будуть отримувати виплату розміром 400 грн, якщо пенсія не перевищує розмір середньої зарплати. 

Пенсіонерам старшим 80 років щомісяця виплачуватимуть по 800 грн. Крім того, уряд вирішив, що індексація пенсій буде відбуватися щорічно 1 березня. Перший перерахунок буде у 2021 році.

Раніше у Пенсійному фонді заявили, що кожен другий пенсіонер в Україні отримує по 2-3 тисячі гривень пенсії на місяць. Таких пенсіонерів у нашій країні близько 5 мільйонів. Лише 3% пенсіонерів мають пенсію у понад 10 тисяч гривень.

Відео Пенсія — не лише час на онуків: ведуча ютуб-каналу Тетяна Фоменко про роль сучасної бабусі

Пенсія – це час для онуків. Так вважає 38% наших телеглядачів. Серед наших варіантів були ще мандрівки, навчання, робота. А що обирає ведуча популярного ютуб-каналу, яка має 5 онуків, Тетяна Фоменко? Вона у в гостях у "Сніданку з 1+1".  Жінка розповіла, як спілкується зі своїми онуками, як часто проводить з ними час, чи вважає своїм обов’язком брати активну участь у їхньому вихованні. 

Пенсія — не лише час на онуків: ведуча ютуб-каналу Тетяна Фоменко про роль сучасної бабусі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів