Доплати приватних підприємців в Пенсійний фонд незаконні

Починаючи з 28 вересня 2009 року і до вступу рішення суду в законну силу постанова Кабміну про додаткові внески не діє.

Приватні підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування, не зобов'язані сплачувати додаткові внески до Пенсійного фонду до вступу рішення суду в законну силу.

Адвокат компанії "Наталія Субота і партнери" Андрій Нечипоренко пояснює, що починаючи з 28 вересня 2009 року і до вступу рішення суду в законну силу постанова Кабміну про додаткові внески не діє.

Адвокат називає "безпідставною та неприпустимою" позицію міністра праці і соцполітики Людмили Денисової, яка заявила про апеляцію Кабінету міністрів на постанову Окружного адмінсуду і те, що постанова уряду продовжує діяти.

Нечипоренко нагадує, що в резолютивній частині рішення суду написано: "Зупинити дію постанови Кабінету міністрів (про додаткові внески до Пенсійного фонду) до набрання постановою суду законної сили".

"Такі дії міністра праці є аморальними і неприпустимими для державного службовця такого рівня", - заявив адвокат.

Нагадауємо, голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний виступає за встановлення рівних правил внесків до Пенсійного фонду.

Зарудний наголосив на існуванні "певної диспропорції" у внесках до Пенсійного фонду платниками податків за загальною і за спрощеною системою оподаткування.

"Якщо в середньому у нас внесок за найманого працівника – 600 гривень на місяць, то суб’єкт спрощеної системи оподаткування сплачує від 6 до 74 гривень", - сказав він.

Зарудний вважає такий підхід несправедливим і виступив за розгляд питання про встановлення рівних правил внесків до ПФ.

Читайте також:

Підприємцям підвищать виплати у Пенсійний фонд

Пенсійний фонд перевиконав бюджетний план

Заробітчанам пропонують перераховувати гроші у Пенсійний фонд

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: