Допомогу при народженні дитини збільшено до 17 тисяч гривень

Кабінет міністрів затвердив новий порядок виплат при народженні дитини - виплати підвищаться і будуть обчислюватися не в конкретних сумах, а прив'язуватися до прожиткового мінімуму

Кабінет міністрів збільшив розміри матеріальної допомоги, що виплачується при народженні дитини.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Ми прийняли дуже важливу постанову, яка змінює розміри допомоги при народженні дитини в Україну", - сказав він на прес-конференції.

Тігіпко повідомив, що зараз при народженні першої дитини буде виплачуватися сума в розмірі 22 прожиткових мінімуми, що на початок року становить 17,952 тис. гривень.

З них разова виплата складе 7,344 тис. гривень, і в подальшому сім'я щомісяця протягом 12 місяців буде отримувати 884 гривні.

При народженні другої дитини сума виплати становитиме 45 прожиткових мінімумів, тобто 36,720 тис. гривень.

При цьому, разова виплата також складе 7,344 тис. гривень, проте згодом сім'я буде щомісяця одержувати 1,224 тис. гривень і протягом 24 місяців.

При народженні третьої і кожної наступної дитини сума виплати складе 90 прожиткових мінімумів, тобто 73,440 тис. гривень, при цьому разова виплата також складе 7,344 тис. гривень і протягом 36 місяців сім'я щомісячно отримуватиме 1,836 тис. гривень.

Віце-прем'єр зазначив, що нові розміри допомоги при народженні дитини стосуються громадян, які народили дитину з 1 січня 2011 року.

Він нагадав, що минулого року виплата за першу дитину складала 12,240 тис. гривень з першої разовою виплатою 4,8 тис., за другу - 25 тис гривень, а за третю - 50 тис.

Читайте також:

В Індії знайшли селянина, у якого 39 дружин та 94 дитини

The Sunday Times: в українських дитбудинках діти помирають від голоду

В Україні вперше за п'ять років упала народжуваність

ВідеоДопомогу при народженні дитини збільшено до 17 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: