Скільки коштує зібрати дитину до школи через онлайн-магазини. Інфографіка

Одяг для дівчат коштує дорожче, ніж для хлопців.

Зібрати дитину до школи можна традиційним шляхом – бігаючи ринками, магазинами та шкільними базарами. Щоб зекономити, батьки скупляються за кілька місяців, чи взагалі ще взимку, а також оптом. Ще один варіант економії – онлайн-шопінг. Купівля в Інтернеті стандартного економ-набору із канцтоварів та одягу для учня обійдеться в дві з половиною тисячі гривень.

У середньому купівля найнеобхідніших шкільних товарів обійдеться у 2539 грн для дівчинки і 2403 грн для хлопчика. За той же набір, але з кращою якістю, батькам доведеться викласти вже 5520 грн чи 5347 грн відповідно. Таке дослідження провели аналітики онлайн-маркету Bigl.ua для "Сегодня".

Найбільше цього року подорожчали кросівки, шкільні портфелі та рюкзаки. Так, середня вартість спортивного взуття тепер вище на 30 грн – якщо 2016-го року ціна була 383 грн, то цього вже 413 грн. Дорожчі й шкільні ранці та рюкзаки – їхня середня ціна піднялася на 40 грн, і тепер це 306 грн. Подешевшали набори олівців – торік у середньому вони коштували 64 грн, а цього року – 56 грн. Крім того, трохи знизилася ціна і на штани для дівчаток – від 269 до 261 грн. Але загалом же ціна шкільного комплекту порівняно з минулим роком зросла приблизно на 7%.

скільки коштує зібрати дитину в школу 2017 року, інфографіка

Під час онлайн-купівлі експерти радять скористатися маркетплейсами – спеціальними інтернет-майданчиками, де можна зіставляти ціни з різних онлайн-магазинів та вибирати вигідну ціну.

Крім того, вдалим рішенням для ощадливих українців уже не перший рік є оптова закупівля шкільних товарів у виробника.

"У паралельному класі батьківська рада замовила блузки та сорочки дітям напряму в української фабрики. На одну людину вийшла смішна ціна – в районі 70 гривень", – розповіла Аліса Величкова з Краматорська на Донеччині.

Нагадаємо, від початку серпня в Україні почали працювати шкільні базари. На вихідних 12 і 13 серпня на загальноміський шкільний ярмарок перетворять вулицю Хрещатик у Києві - непарний бік, нижній тротуар від центрального виходу зі станції метро "Хрещатик" до Бессарабської площі. Торгівля працюватиме від 9:00 до 18:00.

Залиште свій коментар