Дороги на Донбасі хочуть ремонтувати за гроші місцевого населення

Губернатор Донецької області пропонує збирати у місцевого населення кошти на ремонт доріг.

Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк вважає, що у зв'язку з тим, що в невеликих містах Донецької області немає коштів на ремонт доріг місцева влада могла б звернутися до місцевих жителів по фінансову допомогу.

За словами глави ОДА, держава не може сьогодні виділяти кошти на ремонт доріг місцевого значення. Для того, щоб довести до рівня Донецька необхідно "як мінімум в три-п'ять разів підняти збори або ціну палива".

"У Вуглегорську соромно і гидко їздити, але це дорога місцевого значення. Звідки там ресурси, щоб утримувати цю дорогу? А державні кошти не можна туди брати", - відмітив губернатор і запропонував місцевій владі попросити допомогу у жителів області на ремонт доріг.

"Місцева громада будь-якого міста і району, депутати, ініціативна група звертаються до людей і говорять: люди добрі, закон нам дозволяє об'єднати зусилля, хто скільки може, зібрати гроші для того, щоб цю дорогу привести в такий-то стан", - сказав Близнюк.

Нагадаємо, що Кабмін виношує ідею передачі функцій по експлуатації та обслуговуванню доріг приватним компаніям. Наразі ведеться пошук інвесторів, та розробка законодавчої бази.

Читайте також:

Українські дороги хочуть віддати приватним компаніям

Українські дороги коштують найменше у Європі

"Укравтодор" заборгував своїм кредиторам майже 20 млрд гривень

Євро 2012 не зробить кращими українські дороги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: