Дорогий бензин потягне вгору ціни на продукти

Подорожчання нафти у світі спричинило подорожчання бензину. Бензин же потягне за собою і ціни на продукти харчування.

Зростання цін на нафту на світових ринках привело до подорожчання бензину, а ріст вартості палива ще позначиться на цінах на продукти харчування, заявляють аналітики ринку.

Після того, як військова коаліція США, Франції, Великобританії і інших країн початку бомбардування в Лівії, лівійський лідер Муаммар Каддафи пообіцяв "довгу війну". Тим самим пропозиція "чорного золота" від третього за об'ємом виробника в Африці виявилася під загрозою, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

На тлі ситуації в Лівії й інтервенцій по знеціненню єни за останні п'ять робочих днів котирування нафти марки Brent виросли на 6% до 4, 71 за баррель. Середня ціна літра бензину марки А-95 за цей період виросла на 0,3% до 9,57 грн.

Експерти "Forex Club" вважають, що на тлі міжнародної військової операції буде короткостроковий ріст вартості нафти на світовому ринку до 8, 5 за баррель. Відповідно, середня ціна 1 літра бензину марки А-95 в Україні може підвищитися до рівня 9,60 грн.

Ще більше подорожчання нафти потягне за собою ціни на бензин, мазут, дизпаливо і як наслідок - ціни на продукти харчування,- говорить президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

У зв'язку із зростанням цін на нафту, переконаний аналітик, українцям варто чекати подорожчання продовольства.

Читайте також:

Ціни на продукти харчування в Україні зрівнялися зі світовими

Ціни на їжу встановили новий рекорд

Азаров зізнався, що не знає, як знизити ціну бензину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: