ДПА: податковий клімат в Україні буде кращим за європейський

Голова Податкової заявив, що послаблення податкового навантаження залучить на український ринок багатоьох інвесторів.

З ухваленням Податкового кодексу Україна отримає податковий клімат, сприятливіший за той, що є у багатьох європейських країнах.

Про це заявив голова ДПА України Олександр Папаіка 3 листопада зустрівся з Радником-посланником, керівником відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Україні Анджеєм Грабовські та іншими посадовцями посольства.

На зустрічі йшлося про надання статусу податкового резидента польським громадянам, які працюють в Україні, податкові перевірки польських підприємств та відшкодування податку на додану вартість, повідомляє прес-служба ДПА.

"Економічна ситуація в Україні поліпшується, зміцнюється довіра до нашої країни з боку міжнародних організацій та іноземних інвесторів. З ухваленням Податкового кодексу ми отримаємо податковий клімат, сприятливіший за той, що є у багатьох європейських країнах. Послаблення податкового навантаження залучить до нас інвесторів", - зауважив Папаіка.

Керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі в Україні Грабовські відмітив, що польські інвестори довіряють Україні та задоволені співробітництвом.

Як повідомлялося раніше, Всесвітній банк і International Finance Corporation оприлюднили щорічний глобальний рейтинг легкості ведення бізнесу, згідно якого Україна виявилася на одному рівні з Сирією (144) і Гамбією (146).

Нагадаємо, сьогодні, 4 листопада під стінами Верховної ради зібрався багатотисячний мітинг підприємців, які зібрались на акцію протесту "День гніву". Мітингувальники вимагають "прийняти справедливий Податковий кодекс", а також провести "чесну пенсійну реформу".

Втім, голова уряду Микола Азаров продовжує стверджувати, що Податковим кодексом передбачене зниження податків і зобов'язань обов'язкової їх сплати.

Читайте також:

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Тисячі мітингувальників влаштували під Верховною радою День гніву

Підприємці вимагатимуть відставки Азарова через репресії проти бізнесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: