Дружина Лужкова заробляє в 1100 разів більше за чоловіка

Олена Батуріна оприлюднила дані про доходи. Вона володіє 7 мільярдами рублів, долями в двох московських квартирах, шістьма автомобілями і ділянкою землі в Курській області.

Глава компанії "Інтеко", дружина московського мера Олена Батуріна опублікувала дані про доходи і майно.

Згідно з даними офіційної газети московського уряду "Тверська, 13", загальний дохід Батуриної склав більше 7 млрд рублів (1,7 млрд грн), що приблизно в 1100 разів більше обнародуваного доходу самого мера.

Згідно з опублікованими даним, більше 15 млн рублів Батуріна отримала як заробітну плату на своєму офіційному місці роботи - ЗАТ "Інтеко". Цього року їй вдалося також напрацювати отримати чималі гроші з девелоперських проектів (близько 440 млн рублів) і отримати відсотки від вкладів (трохи менше 1,5 млн рублів). Основним джерелом доходів для неї стали операції з продажу цінних паперів (більше 6,5 млрд рублів).

Окрім грошових коштів, дружина мера Москви володіє долями в двох московських квартирах площею 150 і 159 кв. метрів (1/4 і 1/3 долі відповідно), а також має в своєму розпорядженні земельну ділянку сільськогосподарського використання площею 2,85 га в Курської області.

У володінні пані Батуриної знаходиться невеликий автопарк, що складається з шести автомобілів. Окрім нових моделей Porsche Turbo S 2005 року, Mercedes-benz S600 2007 року і Mercedes-benz Ml63amg 2007 року, в декларації також зазначаються моделі Audi 80 1995 року і раритетні Mercedes-benz S220 1957 року і Talbot 95 1934 року випуску.

Мер Москви Юрій Лужков раніше також опублікував дані про свої доходи і майно. Він є володарем 6 млн рублів, 1/4 долі в московській квартирі площею 150 кв. метрів і чотирьох земельних ділянок в Калузької області для ведення бджільницького господарства загальною площею трохи більше 1,1 млн кв. метрів, автомобіля ГАЗ-69-Е і автопричепу для перевезення вуликів.

Останній раз Лужків обнародував дані про свої доходи в 2007 році напередодні останніх думських виборів, на яких він очолював список "Єдиної Росії" по Москві. Тоді столичний мер мав на рахунках набагато більшу суму – 31 млн рублів. Крім того, в 2006 році Лужкову належали акції "Норнікеля", "Лукойлу", МТС, РАО "ЄЕС Росії", "Газпрому", "Татнафти", "Сбербанка" та ін. Чи залишилися у власності мера акції провідних російських компаній, невідомо, зате в його власності з'явилася дача в Московської області загальною площею 2531,2 кв. метри.

Читайте також:

Лужков запропонував націоналізувати активи олігархів

Суд забрав у дружини Лужкова землю в Києві

Депутати заборонили чиновникам отримувати подарунки, дорожчі 120 грн

Джолі впливовіша за Обаму, бо у неї більше грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: